Fizjo4Sport
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Fizjo4Sport?

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

W naszej ofercie sprzętu rehabilitacyjnego posiadamy niezbędny w leczeniu urazów / kontuzji, poprawienia mobilności, powrotu do sprawności po urazie, ćwiczeń mobilizujących itp. Sprzęt renomowanych marek. W większości są to wybory medyczne. Oferta obejmuje produkty z kategorii takich jak:

Cały sprzęt oraz akcesoria do ćwiczeń przebadane są pod kątem jakości i bezpieczeństwa użytkowania. W ofercie posiadamy produkty marek: HMS, Mueller, PINO sport, ONE FITNESS, Hyperice, SportRecord. Sprzęt jest przeznaczony do treningów na salach fizjoterapeutycznych, szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych oraz w domu.

Sprzęt rehabilitacyjny to specjalistyczne urządzenia służące do pomocy osobom po urazach lub chorobach w procesie rehabilitacji. Może to obejmować różnego rodzaju urządzenia, takie jak hantle, piłki rehabilitacyjne, steppery, rowerki rehabilitacyjne, aparaty do ćwiczeń na siłowni. Sprzęt rehabilitacyjny jest stosowany w celu poprawy sprawności fizycznej, wzmocnienia mięśni, zwiększenia zakresu ruchu i poprawy koordynacji ruchowej. Może być stosowany zarówno w gabinetach rehabilitacyjnych, jak i w domu pacjenta.

Jaki sprzęt do rehabilitacji wybrać?

Sprzęt rehabilitacyjny powinien być dobieramy w zależności od potrzeb pacjenta i zaleceń lekarza prowadzącego lub fizjoterapeuty. Do wzmocnienia mięśni nóg bardzo dobrze sprawdzą się ciężarki oraz gumy oporowe natomiast do ćwiczeń wzmacniających stabilizację kolan i kostki dobrym wyborem będzie dysk sensomotoryczny. Nasza oferta na sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń jest nieustannie rozwijana. Co jakiś czas dodajemy nowe produkty do oferty w celu zapewniania szerokiego wyboru asortymentu dla naszych klientów.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl