Fizjo4Sport
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Fizjo4Sport?

Opcje przeglądania

Ortezy i stabilizatory palców

Ortezy i stabilizatory palców to urządzenia medyczne, które są stosowane w celu wsparcia i ochrony palców lub stawów palców. Mogą być stosowane w przypadku różnych problemów zdrowotnych, takich jak urazy, zwyrodnienia stawów, zapalenia stawów lub choroby tkanek miękkich. Ortezy i stabilizatory palców są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby lepiej dopasować się do konkretnej potrzeby pacjenta. Są one często wykonane z elastycznych materiałów, takich jak neopren, aby zapewnić wsparcie i stabilizację, ale nie ograniczać ruchomości palców. Ortezy i stabilizatory palców są zwykle zalecane przez lekarza lub fizjoterapeutę i mogą być stosowane jako element rehabilitacji po urazie lub jako sposób zapobiegania pogorszeniu się stanu zdrowia.

Kiedy stosować stabilizator na palec?

Stabilizator na palec to rodzaj ortezy, czyli specjalnego urządzenia stosowanego w celu utrzymania prawidłowej pozycji lub ograniczenia ruchu części ciała. Może być stosowany w różnych sytuacjach, np. po urazie, w celu uniknięcia nadmiernego obciążenia lub wspomagająco w leczeniu schorzeń związanych z układem ruchu.

Stabilizator na palec może być szczególnie przydatny w przypadku złamań lub skręceń palców, ale także w leczeniu zapalenia ścięgien lub zapalenia kaletki maziowej. Może również być stosowany w przypadku bolesności palców występującej przy chorobach takich jak reumatoidalne zapalenie stawów.

Jeśli szukasz stabilizatora na palec, najlepiej skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą, który oceni Twoje potrzeby i doradzi odpowiedni model ortezy. Warto pamiętać, że stabilizatory na palec są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, więc warto dobrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

 
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl