Fizjo4Sport
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Fizjo4Sport?

Terapia ciepłem / zimnem

Terapia ciepłem i zimnem

W ofercie produktów do terapii ciepłem lub zimnem znajdują się kompresy żelowe, opaski chłodzące, urządzenia do krioterapii miejscowej lub systemy do drenażu limfatycznego. Wspomniane produkty pomagają w redukcji obrzęków, łagodzeniu dolegliwości bólowych i regeneracji mięśni. Wykorzystane są przez sportowców oraz osoby amatorsko uprawiające sport w zwalczaniu urazów i kontuzji.

Terapia ciepłem lub zimnem - czym dokładnie jest?

Terapia ciepłem lub zimnem to metoda leczenia, która polega na stosowaniu ciepła lub zimna w celu zmniejszenia bólu, obrzęku i stanu zapalnego oraz poprawy krążenia krwi.

  • Ciepło jest stosowane w celu rozluźnienia mięśni i zmniejszenia bólu, a także poprawy krążenia krwi. 
  • Zimno jest stosowane w celu zmniejszenia obrzęku i bólu, a także zahamowania procesów zapalnych. 

Terapia ciepłem lub zimnem może być stosowana w przypadku różnych dolegliwości, takich jak bóle mięśni i stawów, urazy sportowe, a także w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów, artretyzmu i innych schorzeń. Warto jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny i należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą, aby ustalić odpowiednią metodę leczenia.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl