Fizjo4Sport
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Fizjo4Sport?

Kinesiology Tape / Taśmy do tapingu

Taśmy kinezjologiczne

Taśmy do tapingu sportowego i medycznego wykorzystywane są jako metoda terapeutyczna, która swoje zastosowanie znajduje w przypadku urazów i kontuzjach a także profilaktycznie podczas uprawiania aktywności fizycznej. Aplikacji można dokonać na całej powierzchni ciała. Plastry działają łagodząco na ból, pomagają redukować obrzęki a także działają stabilizująco w zależności od metody oklejenia. W większości przypadków taśmy stosowane są jako:

  • Tejpy na kolano
  • Tejpy na kostkę
  • Tejpy na nadgarstek
  • Tejpy na plecy
  • Tejpy na rękę
  • Tejpy na bark
  • Tejpy na kręgosłup

Taśmy kinezjologiczne (inaczej zwane taśmami kinesiology tape lub po prostu taśmami KT) to elastyczne, nieadhezyjne plastry, które są stosowane w celu poprawy ruchomości stawów, stabilizacji mięśni oraz zmniejszenia bólu i obrzęku. Taśmy KT są używane przez fizjoterapeutów, masażystów i innych specjalistów od zdrowia i rehabilitacji, a także przez sportowców i osoby z bólami mięśni i stawów.

Taśmy KT są wykonane z elastycznego, przepuszczającego powietrze materiału, który jest naklejany na skórę w określonym kształcie i kierunku, aby wspierać i stabilizować mięśnie i stawy. Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, a ich długość może się różnić w zależności od potrzeb.

Taśmy KT są uważane za skuteczne w leczeniu różnych problemów zdrowotnych, takich jak bóle kręgosłupa, bóle mięśni i stawów, obrzęki, nadmierna ruchomość stawów (hipermobility) i nadmierne napięcie mięśni. Niektóre badania sugerują, że taśmy KT mogą być skuteczne w zmniejszaniu bólu i zwiększaniu ruchomości w przypadku niektórych problemów zdrowotnych.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl