Fizjo4Sport
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Fizjo4Sport?

Kinesio - taśmy kinezjologiczne i akcesoria

Globalna organizacja specjalizująca się w produkcji taśm kinezjologicznych oraz akcesoriów do aplikacji taśmami. Marka słynie z wysokiej jakości wyrobów posiadających niezbędne certyfikaty i atesty. Produkty marki często wybierane są przez sportowców i kluby sportowe. W sklepie medycznym Fizjo4Sport znajdziemy:

  • Taśmy kinezjologiczne Kinesio Classic
  • Taśmy kinezjologiczne Kinesio GOLD TEX
  • Taśmy kinezjologiczne Kinesio Performance TEX+
  • Taśmy kinezjologiczne Kinesio Light Touch+

Więcej o marce:

Kinesio to firma zajmująca się produkcją taśm terapeutycznych o nazwie "Kinesio Tape". Firma została założona w latach 70. przez japońskiego chiropraktyka Dr. Kenzo Kase, który stworzył taśmy z myślą o wykorzystaniu ich w terapii manualnej.

Taśmy Kinesio są elastyczne, samoprzylepne i wykonane z bawełny. Ich właściwości mechaniczne pozwalają na lepsze podtrzymanie mięśni i stawów, a także poprawiają krążenie krwi i limfy. Taśmy Kinesio są stosowane w medycynie sportowej i fizjoterapii w celu redukcji bólu, poprawy funkcji mięśni i stawów oraz zwiększenia zakresu ruchu.

Produkty Kinesio są sprzedawane na całym świecie, a firma jest uznawana za lidera w dziedzinie taśm terapeutycznych. Kinesio jest także aktywnie zaangażowany w badania naukowe nad skutecznością taśm terapeutycznych i regularnie organizuje szkolenia dla specjalistów medycznych, aby poprawić ich wiedzę na temat zastosowania taśm Kinesio w terapii.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl